Zobacz Temat
Ocena Zasięg
ANGIELSKI 1000 SŁÓW - Jak Szybko Nauczyć się Rozumieć Język Angielski? (Nauka Słówek), dyskusja wasza jest niżej. 1059 657573

Dyskusja Autor
Wszystko super, ale szkoda, że trzeba za to płacić..
no ale niestety- nic za darmo nie ma :)
Amanda G.
jak tam z góry. nie wiem czy to jest to co jest graneAntek Wawrowicz
reziAntek Wawrowicz
takAngielski Online
Witam :) Bardzo dobry film pozdrawiam :Dagnieszka laksy
Za tą stronę się płaci ?ShowOff “The Icon”
wsebastiano 12
I give po angielski to nie giw tylko gyw. ale wszyscy by cie zrozumieli.zepeterinma
czemu gosc mówi sekrety a nie tajemnice? -__-
whatever, he can say what he wants but in the end it wont make any difference seeing as I doubt that he will ever be able to speak english as well as me. :D Just kidding breh, glad you made a video to help everybody out. I for one dont feel like making a difference, but you are motivating me to do so, therefore, maybe within a week or two I can make one. haha.
zepeterinma
Uczysz się jak małe dzieci?Z tym punktem całkowicie nie mogę się zgodzić.Przecież nasi rodzice nie wypisywali nam dla przykładu rysunku drzewa na kartce,obok niego zapis i do tego powtarzali jak to wymówić.My uczyliśmy się zdań Z KONTEKSTU i to jest najbardziej naturalna metoda nauki słówek.Metoda wskazana na filmie jest po prostu nieskuteczna jeśli nie będziemy układać zdań do tych słówek.NIKOMU TEGO NIE POLECAM.Od takiej nauki możemy się nauczyć jedynie języka w "trybie" pasywnym.Czyli rozumiemy co pisze,ale nie umiemy napisać.Jak ktoś chce tylko rozumieć to wystarczy,ale jak ktoś marzy o prawdziwej komunikacji,rozmowach to to nie przejdzie.
Jeszcze raz piszę,ktoś może stosować ten program czy co to jest,ale jak chce się prawdziwie nauczyć języka to musi próbowac mówić z tymi nowymi słówkami,pisać zdania z tymi słówkami i ogólnie próbować się komunikować nawet samemu do siebie pod prysznicem mówić....Byle nie nauka pustych słówek jak na filmiku.Ta strona powinna nam jedynie pomagać,a nie być jedynym nauczycielem.
mmoside57
Nawet po 5latach ucze się 5 lat i nic !!! Tylko troszeczke rozumiem ! 😢😢😢Polski 96
Witam:) A jakie są formy płatności?akersberga1
Jeżeli przykładowo kupie pakiet za 147 zl to po 3 miesiącach przepada mi dostęp do platformy, a co mi zostanie na zawsze ? zostanie mi pdf z 1000 slow i cała reszta z tych " bonusów "? bo cala reszta oprócz pdf jest pewnie po zalogowaniu na waszej platformie wiec pewnie to też przepadaPokahStudio
ja juz jestem w 5 klasie podstawowej i mnie pani wogule nie uczy angielskiego .. KociFox MsP
No kur.. Mam się nauczyć około 1200 słówek a raczej przypomnieć tak jak nauczycielka to sobie wymyśliła i nie dość że muszę napisać na minimum 2 aby niemieć 1 na koniec roku wole niemiecki.Pisząc to w tym dniu po pierwszym półroczu z Niemca mam 4 a z angielskiego ledwo 2. Książki do Anglika to Access3 tam styłu są właśnie te słówka i tą książkę zaczęliśmy robić juz w 2 gim. Pisać będę to po feriach i mam mało czasu, nie wiem nie umiem się za to zabrać i jeszcze nauczyć i chyba z telefonem w Google tłumacz po kolei wklepywać słówka miejsc nadzieje że się nie kapnie podczas mojego ściągania.

brodixful
;DAdrjan PL
a jak strona dziala na smartfonach?? Czy jest przystosowana do korzystania z telefonów komórkowych??Sebastian Góras
Zgadzam się z Tobą i od ciebie się
uczę i łapka w góre (++++++++]
Kacper Maryniak
Bardzo fajnie  jest to Powiedziane  Pouczajaco Fajna Strona Serdecznie Pozdrawiam Teresa Gusniowska
technik masazysta Lublin, zobacz sobie i tu 657573

\